Na Sposób Warrena Buffetta

To jedna z najbardziej cenionych książek o Warrenie Buffetcie na świecie. Samo pierwsze wydanie rozeszło się w ponad milionie sztuk. Ta książka utrzymała się na liście bestsellerów „New York Timesa” aż przez 21 tygodni. Nowe polskie wydanie zawiera specjalne komentarze dla polskich inwestorów indywidualnych.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ

Robert G. Hagstrom

Tę książkę bez wątpienia docenią bardziej zaawansowani czytelnicy, którzy lubią dojrzałe analizy i łączenie różnych teorii inwestycyjnych. Jestem przekonany, że ta pozycja świetnie uzupełni biblioteczkę każdego inwestora, który myśli o budowaniu portfeli na lata i będzie niejednokrotnie wracał do notatek sporządzonych przy czytaniu.

Amerykański inwestor, analityk, zarządzajacy funduszami i autor ośmiu książek o tematyce finansowej. Posiada prestiżowa licencję Chartered Financial Analyst CFA. Od 26 lat zawodowo zajmuje się się zarządzaniem funduszami akcyjnymi, pracował m.in w Fidelity Bank oraz Legg Mason. W 2007 r. Morningstar US przyznał mu tytuł Zarządzającego Roku. Jest stałym gościem programów telewizji biznesowych CNBC i Bloomberg. „Na sposób Warrena Buffetta” doczekała się trzech edycji, a polskie wydanie bazuje na tej najnowszej.

O czym przeczytasz w książce

Zdarzenie pięć sigma

Zgodnie z akademicką teorią wybieranie pojedynczych akcji przegrywa z inwestowaniem w szeroki rynek. Jak więc Buffettowi udało się nie tylko przegrać, ale również znacząco pokonać indeks S&P500?

Warren Buffett do perfekcji opanował metody jakich nauczył się od swoich nauczycieli. Kim byli, jak inwestowali oraz w jaki sposób przecięły się ich drogi życiowe?

Źródła edukacji

Buffett ma podejście bardzo biznesowe. Nie spekuluje kursem akcji, tylko wiąże się ze spółką na wiele lat. Jak więc wybiera te firmy, które mają największą szansę na wielokrotny zwrot z inwestycji?

Kupowanie firm, a nie akcji

Przykłady konkretnych inwestycji

Autor przeanalizował 9 różnych inwestycji Buffetta, starając się zrozumieć jak wygląda jego proces decyzyjny. Kiedy kupował i dlaczego, oraz co łączy wszystkiego jego decyzje inwestycyjne?

Buffett, nawet gdy już znajdzie obiecującą spółkę, to nie decyduje się od razu na jej zakup. Czeka aż wycena będzie atrakcyjna, a dzieje się tak podczas rynkowej paniki. Jak się wtedy zachować i jak zarobić na rynkowych wahaniach?

Panika i euforia, czyli rola psychologii

Cierpliwość pełni ogromną rolę w giełdowym sukcesie. Najlepsze pomysły inwestycyjne to te powolne, a najbardziej zyskowne transakcje to te, które nie mają daty kończącej. Jak działa takie podejście Buffetta w praktyce?

Właściwy horyzont inwestycyjny

+ KOMENTARZE!

Polskie wydanie z 2022 roku jest specjalnie dostosowane do polskiego inwestora. Głęboka analiza autora kończy się na 2013 roku, a w kolejnych latach Berkshire Hathaway przeprowadziło kilka ważnych roszad w portfolio, o których warto wiedzieć. Komentarze wydawcy pozwolą lepiej zrozumieć historie opisane w książce, a każdy rozdział będzie w pełni zrozumiany.

Możesz zamówić pakiet cyfrowy: ebook w 3 formatach (EPUB, MOBI, PDF) oraz nagrany przez wydawcę AUDIOBOOK.

+ PAKIET CYFROWY

ZAMÓW KSIĄŻKĘ

Opinie o książce

Robert Hagstrom przedstawia dogłębną analizę strategii Warrena Buffetta oraz „jak i dlaczego” stojący za wyborem każdej z akcji, które przyczyniły się do jego niezwykłego sukcesu. Jego mądrość i filozofia są również częścią tej obszernej i interesującej książki”

JOHN C. BOGLE

nieżyjący już twórca The Vanguard Group i propagator pasywnego inwestowania

inwestor, autor bestsellera „Pokonać giełdę”

PETER S. LYNCH

"Ta książka jak żadna inna w szczegółowy sposób opisuje proces decyzyjny Warrena Buffetta"

THE WALL STREET JOURNAL

Niespotykanie przydatna analiza metod działania największego inwestora wszech czasów."

JOHN ROTHCHILD

autor bestsellers The Bear Book I The Davis Dynasty

„To pierwsza klasa. Buffett poświęca wiele uwagi temu, co głosi, ale nikt nie opisał tego, co praktykuje lepiej niż Robert Hagstrom. Oto podsumowanie wszystkich głównych akcji, jakie kiedykolwiek kupił i dlaczego je kupił. Fascynujące. Możesz nawet sam spróbować tego w domu.”

THE ECONOMIST

"Prawie każdy, kto jest ciekawy związku między zachowaniem ekonomii, wynikami firm oraz wzlotami i upadkami na giełdzie, znajdzie tu coś interesującego."

FORBES

"Po prostu najważniejsza książka giełdowa… Jeśli uważasz, że wiesz wszystko o Warrenie Buffetcie, możesz się z niej wiele nauczyć."

Nowe wydanie!

"Na sposób Warrena Buffetta" to jedna z najbardziej cenionych książek o Warrenie Buffetcie na świecie. Postanowiliśmy wydać ją ponownie na polskim rynku jako wydawnictwo Milion Kroków, dodając do publikacji komentarze aktualizujące pozwalające lepiej zrozumieć transakcje Berkshire Hathaway i filozofię Buffetta.

Partner wydania

Partnerem wydania "Na sposób Warrena Buffetta" jest Program ORLEN w Portfelu firmy PKN ORLEN.

Wybierz jaką chcesz książkę

Pakiet cyfrowy

EBOOK + AUDIO

79 zł

ZAMAWIAM PAKIET

EPUB, MOBI, PDF, MP3

Druk


69 zł

ZAMAWIAM PAKIET

FAQ

Na jakich zasadach działa przedsprzedaż książki?

Promocyjna oferta obowiązuje od 16 marca do 11 kwietnia 2022 - książkę można zamówić w 2 wariantach: z darmową dostawą papierowej wersji lub pakiet cyfrowy ebook + audiobook. Książka zostanie dostarczona w kwietniu zgodnie ze złożonymi zamówieniami, natomiast pakiet cyfrowy otrzymasz zaraz po złożeniu zamówienia.

Czy mogę kupić oddzielnie ebook lub audiobook?

Tak, pojedyncze formaty znajdziesz w naszym sklepie Milion Kroków - dostępny jest już zarówno pojedynczy ebook, jak i pojedynczy audiobook, jednak cenowo nadal pakiet jest najlepszym rozwiązaniem.

Jak szybko dotrze zamówiona książka?

Za wysyłkę odpowiadają najlepsi specjaliści w Polsce – firma Imker. W 2 dni od nadania paczki książka powinna być na Twojej półce, ale dopiero gdy zacznie się wysyłka. Z kolei ebook i audiobook od razu po opłaceniu zamówienia.

Który kurier dostarcza książki?

Paczki wysyłamy za pośrednictwem usługi Kurier48 od Poczty Polskiej lub Paczkomatem. W przypadku kuriera, po nadaniu paczki otrzymasz e-mail z informacją o wysyłce oraz numerem przesyłki, którą będzie można śledzić. Pamiętaj jednak, że Twoja paczka wyjdzie dopiero 1 października!

A jeśli nie będzie mnie w domu, gdy przyjdzie kurier?

Bez paniki, jeśli kurier nie zastanie Cię w domu, to książka będzie czekała na odebranie w placówce Poczty Polskiej przez kolejne 7 dni. Oczywiście w październiku, jak już zaczniemy wysyłać książki.

Czy wysyłka książek jest bezpłatna?

Normalnie wysyłka kosztuje 14 złotych, ale bezpłatna wysyłka obowiązuje w okresie przedsprzedaży nowej książki. Warto dorzucić do zamówienia więcej książek, wysyłka pozostanie darmowa!

Nie wiem czy kupić książkę, gdzie znajdę jakieś recenzje?

Możesz zerknąć na opinie na GoodReads (starsze wydanie anglojęzyczne), ale pamiętaj, że nasze wydanie jest nieco inne, bo zawiera komentarze dla polskiego inwestora, które mocno pomagają.

Mam inne pytania. Jak mogę je zadać i czy otrzymam na nie odpowiedź?

Jasne, kto pyta, nie błądzi! Napisz na adres sklep@milionkrokow.com, a my postaramy się relatywnie szybko odpisać i rozwiać Twoje wątpliwości.

Czy wysyłacie książki na adres zagraniczny?

Nie, wysyłki realizowane są tylko na adresy w Polsce. Jeśli koniecznie chcesz przeczytać książkę, a mieszkasz poza Polską, zachęcamy do kupienia pakietu cyfrowego lub poproszenia rodziny bądź znajomych mieszkających w kraju o zamówienie.

Zobacz nasze inne książki

Śladami Warrena Buffetta

ZOBACZ
ZOBACZ

Zbij fortunę na dywidendach

Copyright 2022

Projekt i wykonanie: t.skoczynski

Regulamin | Kontakt: sklep@milionkrokow.com