ŚLADAMI

WARRENA BUFFETTA

Pierwsza polska książka dla inwestorów poświęcona Warrenowi Buffettowi!

To ponad 350 stron ciekawych historii, ale przede wszystkim praktycznej wiedzy o inwestowaniu, oszczędzaniu i budowaniu majątku w długim terminie. Ta książka pomoże Ci nauczyć się zasad najwybitniejszego inwestora na świecie.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ
ZAMÓW AUDIOBOOK

Poznaj historię najwybitniejszego inwestora na świecie, naucz się jego zasad zarządzania pieniędzmi i dobierania inwestycji. To nie jest ozdoba domowej biblioteczki, a praktyczna książka, która może zmienić Twoje podejście do inwestowania.

Porównywanie się do Warrena Buffetta absolutnie nie ma sensu. Nie będziesz drugim Buffettem. Nikt z nas nie będzie. Co nie oznacza, że nie będziemy bogatsi, niż jesteśmy teraz. To możemy osiągnąć dzięki wiedzy Buffetta, pod warunkiem, że będziemy cierpliwi i konsekwentni.

SPIS TREŚCI: O CZYM PRZECZYTASZ W KSIĄŻCE

ROZDZIAŁ 1

To skrócona wersja biografii Buffetta z naciskiem na elementy, które przyczyniły się do jego inwestycyjnego sukcesu. Bardzo ważne, aby zrozumieć najpierw to, jakim człowiekiem jest Warren, a dopiero później to, jakim jest inwestorem.

Znajdziesz tu historię spółki Warrena, Berkshire Hathaway, i jego inwestycje z poszczególnych lat. Zrozumiesz, jak działa jego imperium biznesowe, zobaczysz je oczami akcjonariusza.

ROZDZIAŁ 2

Skupiamy się na tym, co widzieliśmy w USA, czyli na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Berkshire Hathaway. Takiej analizy nie znajdziesz w żadnej innej książce w Polsce – na całym świecie jest zaledwie garstka publikacji na ten temat.

ROZDZIAŁ 3

Czwarty rozdział to dokładny opis metod inwestycyjnych Buffetta i tego, jak zmieniały się one przez lata. Warren uczył się od kilku mentorów i jego metody przeszły solidną ewolucję. Opisaliśmy to krok po kroku, a wcześniej oczywiście przeanalizowaliśmy metody inwestycyjne jego mentorów.

ROZDZIAŁ 4

Na końcu książki znajdziesz również poradnik „co dalej?” z sugestiami dla początkujących. To najtrudniejszy moment, gdy odkłada się na półkę książkę o inwestowaniu i nie wie się, co zrobić z nabytą wiedzą i jakie kolejne kroki wykonać, żeby stać się inwestorem.

ROZDZIAŁ 5

+

DODATKI!

KSIĄŻKA JEST PEŁNA NIESPODZIANEK DLA TYCH, KTÓRZY FAKTYCZNIE CHCĄ SIĘ UCZYĆ.

Znajdziesz tu kilkadziesiąt zdjęć z Omaha z największego walnego zgromadzenia inwestorów na świecie, zrobionych osobiście przez autorów książki w 2018 roku. To jedyna relacja z tej konferencji w Polsce.

Bibliografia to nie tylko spis książek, ale też rekomendacji do dalszej nauki. Znajdziesz tu kilkadziesiąt cennych linków do amerykańskich źródeł wiedzy.

Po każdym rozdziale znajduje się link do dodatkowych materiałów online, w tym wykładów, zdjęć, linków do raportów. Materiały są stale rozbudowywane.

Specjalnie dla początkujących przygotowaliśmy rozbudowany słownik, w którym wyjaśniamy ponad 100 pojęć finansowych, które pojawiają się w książce.

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Kupiłem, przeczytałem i mocno polecam. Świetna książka (a kilka lektur o Buffett’cie mam już za sobą). Polecam wszystkim, którzy chcą poznać i lepiej zrozumieć samego Warrena i zasady Jego inwestowania. [ZOBACZ]

– Michał Szafrański, autor bloga Jak Oszczędzać Pieniądze

– Paweł Biedrzycki, redaktor naczelny Strefy Inwestorów

Czuję jakbym wziął udział w walnym zgromadzeniu Berkshire Hathaway i poznał osobiście prezesa. [ZOBACZ]

– Michał Sadowski, prezes Brand24 S.A.

Szanuję takie publikacje. Tym bardziej, że istotna część wpływów ze sprzedaży trafia na cele charytatywne. [ZOBACZ]

Moja ocena to 10/10. Po przeczytaniu tej książki, jako doświadczony inwestor, mam jeszcze więcej motywacji aby kontynuować moją inwestycyjną przygodę longterm i podążać śladami wielkiego inwestora z Omaha. Z kolei dla początkującego inwestora, jest to moim zdaniem idealna książka na początek aby oswoić się z tematyką inwestycji przed rozpoczęciem samodzielnych zmagań z rynkami finansowymi. [ZOBACZ]

– Albert Rokicki, longterm.pl

Gdybym miał podsumować jednym zdaniem, powiedziałbym, że ta książka jest doskonała. Poleciłbym ją z pewnością na start wszystkim początkującym inwestorom. [ZOBACZ]

– Michał Masłowski, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych

To świetna książka dla tych, którzy dopiero poszukują swojej drogi rynkowej, choćby nawet nie przekonało ich podejście Buffetta i trzymanie akcji przez całe życie. Z całą pewnością powinni po nią sięgnąć szefowie i reprezentanci naszych rodzimych spółek giełdowych (...) [ZOBACZ]

– Grzegorz Zalewski, założyciel Wydawnictwa Linia

Autorzy pojechali do USA i zobaczyli na własne oczy jak wygląda najsłynniejsze WZA na świecie, na które przyjeżdża około 20 tys. ludzi rok w rok. Dzięki temu mogli przekazać nam wrażenia z perspektywy polskiego inwestora. [ZOBACZ]

– Maciej Frankowski, Biznesradar.pl

Jako osoba zasypywana książkami finansowymi od lat, myślałam, że przeczytałam o Warrenie Buffetcie już wszystko. Ale ta książka to była czysta przyjemność! Jeśli chcecie wiedzieć, jak wygląda najsłynniejsze spotkanie akcjonariuszy na świecie od środka, koniecznie ją przeczytajcie! Świetna lektura, przeczytałam jednym tchem! Polecam ją nie tylko inwestorom. [ZOBACZ]

– Dorota Sierakowska, analityk surowcowy DM BOŚ, autorka książki "Świat Surowców"

Myślę, że po publikację powinien sięgnąć nie tylko każdy inwestor, ale również każda osoba interesująca się finansami i pomnażaniem majątku. Zawiera ona wiele praktycznej wiedzy i inspiracji do rozwijania się na rynku kapitałowym. [ZOBACZ]

– Radosław Chodkowski, inwestor, autor bloga Humanista na Giełdzie

Niezależnie od tego, jak ocenimy guru inwestorów, to trzeba przyznać że autorzy niezwykle ciekawie przedstawiają jego metody. Rozumiemy też jak do nich doszedł, jak je doskonalił, jak bardzo są one związane z jego charakterem i wychowaniem. To sprawia, że “Śladami” są świetną lekturą dla inwestora, ale czy tylko dla niego? [ZOBACZ]

– Marcin Droba, Relacje Inwestorskie Livechat Software

Czuć w tej książce autentyczny entuzjazm. Dwóch blogerów finansowych nie ukrywa swoich fascynacji Warrenem Buffettem. Do tego stopnia, że postanawiają ruszać jego śladem.

– Agaton Koziński, Niezbędnik czytelniczy PolskaTimes

O AUTORACH

Jesteśmy blogerami zajmującymi się od wielu lat edukacją finansową, ale przede wszystkim jesteśmy inwestorami indywidualnymi i zwolennikami metod Warrena Buffetta. W 2018 roku połączyliśmy siły i razem pojechaliśmy do Omaha, jako pierwsi inwestorzy z Polski, na najważniejsze spotkanie akcjonariuszy spółki Buffetta. Wiedza z tej konferencji i roku badań była tak duża, że postanowiliśmy napisać pierwszą w Polsce książkę o Warrenie Buffetcie skierowaną do polskich inwestorów.

Tomasz Jaroszek

Przemysław Gerschmann

1 KSIĄŻKA = 1 POSIŁEK

Piszemy książkę o największym filantropie na świecie, więc nie może tu zabraknąć dzielenia się zyskami z potrzebującymi. Zgodnie z piękną blogerską tradycją, część zysków przekazujemy na Polską Akcję Humanitarną.


Każda zakupiona książka to jednocześnie zafundowany jeden posiłek dla dziecka w ramach akcji Pajacyk. Kupując egzemplarz, wspierasz tę akcję kwotą 4 zł.

Nasza podróż do Omaha i cykl edukacyjny, który doprowadził nas do napisania książki, został nagrodzony w prestiżowym konkursie Invest Cuffs 2018, w kategorii wydarzenie roku!

Zostaliśmy również nominowani w konkursie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych w kategorii „Edukator Roku”.

WYBIERZ JAKĄ CHCESZ KSIĄŻKĘ

ZAMÓW KSIĄŻKĘ

DRUK

WYSYŁKA 24H!

69 ZŁ

POBIERZ

AUDIOBOOK

POBIERZ OD RAZU!

49 ZŁ

MP3

AUDIO + E-BOOK

ZAMÓW PAKIET

79 ZŁ

POBIERZ OD RAZU!

49 ZŁ

EPUB, MOBI, PDF

POBIERZ

E-BOOK

POBIERZ OD RAZU!

FAQ

Czy można kupić ebooka „Śladami Warrena Buffetta”

TAK! E-book jest już dostępny i polecamy go zarówno miłośnikom tego formatu publikacji, jak i czytelnikom spoza Polski, do których nie możemy dosłać papierowej książki. E-book otrzymujesz zaraz po płatności.

TAK! Audiobook jest już dostępny, po zakupie dostajesz komplet plików mp3 do pobrania.

Czy można kupić audiobook „Śladami Warrena Buffetta”?

Jak szybko dotrze zamówiona książka?

Za wysyłkę odpowiadają najlepsi specjaliści w Polsce – firma Imker. W 2 dni od nadania paczki książka powinna być na Twojej półce.

Paczki wysyłamy za pośrednictwem usługi Kurier48 od Poczty Polskiej. Po nadaniu paczki otrzymasz e-mail z informacją o wysyłce oraz numerem przesyłki, którą będzie można śledzić.

Który kurier dostarcza książki?

Jak szybko dotrze zamówiony ebook?

Tu też za wysyłkę odpowiada Imker i robi to jeszcze szybciej, bo ebooka dostaniesz dosłownie kilka chwil po opłaceniu zamówienia, bezpośrednio na skrzynkę mailową.

Bez paniki, jeśli kurier nie zastanie Cię w domu, to książka będzie czekała na odebranie w placówce Poczty Polskiej przez kolejne 7 dni.

A jeśli nie będzie mnie w domu, gdy przyjdzie kurier?

Czy wysyłka książek jest bezpłatna?

Dopiero ruszyliśmy, więc będziemy jeszcze uzupełniać to miejsce, ale kilka publikacji już się pojawiło. Opinie znajdziesz na LubimyCzytać. Jesteśmy też na GoodReads.

Nie wiem czy kupić książkę, gdzie znajdę jakieś recenzje?

Wysyłka kosztuje 14 zł, bezpłatna wysyłka obowiązywała tylko w okresie 30-dniowej przedsprzedaży.

Nie, wysyłki realizowane są tylko na adresy w Polsce. Jeśli koniecznie chcesz przeczytać książkę, a mieszkasz poza Polską, zachęcamy do kupienia ebooka lub poproszenia rodziny bądź znajomych mieszkających w kraju o zamówienie.

Czy wysyłacie książki na adres zagraniczny?

Mam inne pytania. Jak mogę je zadać i czy otrzymam na nie odpowiedź?

Jasne, kto pyta, nie błądzi! Napisz na adres sklep@milionkrokow.com, a my postaramy się relatywnie szybko odpisać i rozwiać Twoje wątpliwości.

Copyright 2019 - 2022

Projekt i wykonanie: t.skoczynski