Wydawnictwo nominowane do Herosa Rynku Kapitałowego!

Nasza praca została doceniona tym razem nie tylko przez samych czytelników, ale też branżową instytucję znaną doskonale inwestorom indywidulanym. Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych nominowało nas do nagrody Herosa Rynku Kapitałowego.

Wspomniane nagrody przyznawane są co roku na konferencji WallStreet, w wielu kategoriach. SII przyznają chce w ten sposób wyróżnić i uhonorować spółki, dziennikarzy, blogerów i analityków, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku kapitałowego.

Nominację otrzymaliśmy w kategorii: „Popularyzator idei oszczędzania długoterminowego” za wydanie kultowego tytułu „Mała książka zdroworozsądkowego inwestowania”.

heros rynku kapitałowego

Jej autor, John Bogle przyczynił się do znaczącej obniżki kosztów inwestowania na całym świecie, a jego publikacje edukowały przez dziesięciolecia miliony ludzi na świecie w zakresie budowania kapitału z wykorzystaniem tanich funduszy indeksowych. I dlatego postanowiliśmy w ubiegłym roku wydać ja po polsku – tak książka to obowiązkowa pozycja na półce każdego zainteresowanego inwestowaniem!

Czy uda się wygrać nagrodę? To zależy do Was! Trwa głosowanie na „Herosów Rynku Kapitałowego” i każdy może pomóc wytypować zwycięzców. Zapraszamy do oddawania głosów pod linkiem:
Heros rynku kapitałowego – głosowanie

.
facebook instagram pinterest tiktok twitter youtube linkedin