ZBIJ FORTUNĘ
NA DYWIDENDACH

To obowiązkowa pozycja dla inwestorów, którzy chcą budować portfel na długie lata. Autorski system 10-11-12 to zupełnie inne spojrzenie na budowanie majątku w oparciu o dywidendy. Nowe wydanie zawiera specjalne komentarze dla polskich inwestorów indywidualnych.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ LUB KURS

“Inwestowanie w spółki dywidendowe ma na świecie wieloletnią tradycję i stale rosnącą rzeszę fanów. Dziś nic nie stoi na przeszkodzie, aby polski inwestor otworzył się na międzynarodowe rynki inwestycyjne, a ta książka przedstawia mapę prowadzącą przez świat spółek dywidendowych.”

Marc Lichtenfeld

Główny strateg i ekonomista The Oxford Club, doświadczony inwestor długoterminowy, skupiający się na amerykańskim rynku i dywidendowych spółkach, które od lat dzielą się z akcjonariuszami coraz większymi zyskami.

O CZYM PRZECZYTASZ W KSIĄŻCE

Dlaczego dywidendy?

Autor pokazuje dokładnie dlaczego filozofia dywidendowego inwestowania jest jego zdaniem najlepsza dla długoterminowego inwestora. Dzięki spółkom dzielącym się z akcjonariuszami zyskami, z dobrze zbudowanego portfela można czerpać zyski przez wiele lat.

Autorski system 10-11-12 to zupełnie inne spojrzenie na budowanie majątku w oparciu o dywidendy. Wykorzystujemy do maksimum procent składany, skupiamy się na gotówce wpływającej regularnie na rachunek i bazujemy przy tym na najsilniejszych spółkach na świecie.

System 10–11–12

Magia spółek dywidendowych polega na tym, że one nie tylko dzielą się z inwestorem zyskami, ale też z roku na rok ten zysk do podziału jest coraz większy. Rosnące dywidendy sprawiają, że portfel jest bardziej odporny na inflację i w długim terminie daje dużo lepsze wyniki.

Płatnicy rosnących dywidend

Reinwestowanie dywidend

Największą siłą portfela dywidendowego jest reinwestowanie wypłacanych przez spółki środków. Autor dokładnie opisuje możliwe metody, które pozwalają budować coraz większy dopływ kapitału na rachunek maklerski.

Portfel dywidendowy to nie jest portfel, który budujemy od razu. Potrzebna jest tu odpowiednia selekcja spółek, dywersyfikacja, rozłożenie odpowiednich proporcji, przyjęcie długiego horyzontu inwestycyjnego i ustawienie priorytetu na tzw. cashflow.

Jak zbudować portfel?

Z każdym rozdziałem dostajemy więcej elementów, które układają się w całość i dają pełny obraz metody inwestycyjnej Lichtenfelda. To ważne, aby rozumieć kwestie podatków i ich optymalizacji, a także opcje jako dodatkowy element portfela.

Podatki i opcje

+ KOMENTARZE!

Polskie wydanie z 2021 roku jest specjalnie dostosowane do polskiego inwestora. Publikacja zawiera kilkadziesiąt komentarzy aktualizujących wydanie i osadzających lekturę w polskich realiach inwestycyjnych. Dzięki temu każdy rozdział będzie w pełni zrozumiany i przydatny, a reguły z książki można będzie łatwo zastosować w praktyce.

Możesz zamówić pakiet cyfrowy: ebook w 3 formatach (EPUB, MOBI, PDF) oraz nagrany przez wydawcę AUDIOBOOK.

+ PAKIET CYFROWY

Dla inwestorów głodnych wiedzy dostępny jest kilkugodzinny kurs inwestowania dywidendowego dokładnie pokazujący jak buduje się portfele oparte o spółki polskie i zagraniczne.

+ KURS VOD

ZAMÓW KSIĄŻKĘ LUB KURS

OPINIE O KSIĄŻCE

Autor pokazuje dokładnie dlaczego filozofia dywidendowego inwestowania jest jego zdaniem najlepsza dla długoterminowego inwestora. Dzięki spółkom dzielącym się z akcjonariuszami zyskami, z dobrze zbudowanego portfela można czerpać zyski przez wiele lat.

William Bonner

autor Financial Reckoning Day, The New Empire of Debt, and Hormegeddon

George Chamberlin

Prowadzący program Money Matters, KOGO Radio, San Diego

„Zbij fortunę na dywidendach” to więcej niż tylko tytuł książki, to skuteczna strategia inwestycyjna na dobre i złe czasy. Jeśli wahasz się czy poznać temat dywidend, to książka Marca poprowadzi Cię doskonale na odpowiednie tory.

Robert Williams

Wall Street Daily

„Zbij fortunę na dywidendach” zasłużyła na swoją reputację jednej z najefektywniejszych strategii zarabiana na rynku ostatnich 25 lat.

Redaktor Yahoo! Finance

Jeśli na poważnie myślisz o emeryturze, „Zbij fortunę na dywidendach” Lichtenfelda krok po kroku pokazuje jak wygrać z rynkiem, z Twoim brokerem i z Twoimi oczekiwaniami. Przeczytaj tę książkę, podejmij działanie po przeczytaniu i… uśmiechnij się w drodze do banku.

Mike Ward

Wydawca, Money Map Press

Aaron Task

Większość inwestorów wie jak kluczowa jest rola wypłacanej dywidendy w długoterminowych zyskach. Marc Lichtenfeld idzie krok dalej poza konwencjonalną rozmowę o dywidendach i wyposaża inwestora w komplementarną strategię pomagającą wybierać odpowiednie dywidendowe spółki.

O CZYM DOWIESZ SIĘ W KURSIE

ZAMÓW KSIĄŻKĘ LUB KURS
Perspektywa polskiego inwestora

Kurs jest pomostem pomiędzy teorią z książki, a praktyką w polskich realiach. Dowiesz się z niego jak zastosować techniki z książki mając do dyspozycji rynkowe narzędzia. Powiemy na co zwrócić uwagę przy wyborze domu maklerskiego, które konto wybrać oraz jak poradzić sobie z ryzykiem walutowym.

Ojczyzną spółek dywidendowych są Stany Zjednoczone. Trudno się temu dziwić – to największa gospodarka świata, której giełda funkcjonuje aż od 1817 roku. W kursie znajdziesz praktyczne sposoby na to jak dziś znaleźć najlepsze spółki dywidendowe w USA i jak w nie zainwestować z poziomu polskich domów maklerskich.

Gdzie szukać spółek dywidendowych

Rynek amerykański jest największą i najbardziej dojrzała giełdą – ale nie jedyną wartą uwagi. Oddzielny moduł kursu mówi o tym w jakich krajach europejskich warto ulokować swoje środki i gdzie jest to najkorzystniejsze podatkowo. Od rynkowych praktyków dowiesz się o przewagach tych rynków, ale też i o pułapkach, które czekają na inwestorów.

Choć nasza giełda jest stosunkowo młoda to nie brakuje na niej ciekawych okazji dywidendowych. Dzięki modułowi koncentrującemu się na polskiej giełdzie dowiesz się które konta są najkorzystniejsze do inwestycji dywidendowych, jak znaleźć solidne spółki wypłacające regularnie dywidendę oraz jakie przewagi mamy jako inwestorzy krajowi.

USA & Europa
Dywidendy z rynku polskiego

Kupując ten kurs masz gwarancję, że przedstawia on aktualne informacje i najlepiej nam znane rynkowe praktyki. Jeśli coś ulegnie zmianie, albo wypracowane zostaną lepsze techniki inwestycji dywidendowych, to otrzymasz bezpłatną aktualizację.

Ten kurs to nie jest zbiór ogólnych wykładów, jakich pełno znajdziesz w internecie. To konkretna dawka wiedzy wyłącznie od praktyków w swoim obszarze z podziałem na moduły. Dzięki takiej konstrukcji łatwiej jest przejść do konkretnego materiału i szybciej przyswoić wiedzę.

Modułowa konstrukcja
Gwarancja aktualności

To kurs, do którego na pewno dodamy nowe treści - posiadacz kursu dostanie wszystkie nowe wykłady bez żadnych dopłat, a mailowo poinformujemy Cię o nowych materiałach na platformie.

Polski inwestor ma dwa doskonałe narzędzia, które umożliwiają inwestowanie dywidendowe bez płacenia podatku od zysków kapitałowych - omawiamy je bardzo dokładnie i tłumaczymy praktyczne zastosowanie IKE i IKZE

IKE i IKZE - optymalizacja podatkowa
Rozbudowywany projekt
SPIS TREŚCI (KURS)

NOWE WYDANIE!

"Zbij fortunę na dywidendach" to jedna z najlepszych na świecie książek dla inwestorów dywidendowych. Postanowiliśmy wydać ją ponownie na polskim rynku jako wydawnictwo Milion Kroków, dodając do publikacji komentarze aktualizujące dedykowane polskim inwestorom i nagrywając specjalny kurs video tłumaczący krok po kroku jak budować portfel dywidendowy.

Partnerem wydania "Zbij fortunę na dywidendach" jest Online Broker LYNX oferujący możliwość inwestowania w amerykańskie spółki dywidendowe zgodnie z metodami opisanymi w książce.


Sprawdź szeroką ofertę inwestycyjną w akcje, opcje, ETF, futures, obligacje i inne produkty dostępne na ponad 100 giełdach w 30 krajach na całym świecie.

PARTNER WYDANIA

ZAPOZNAJ SIĘ Z AKTUALNĄ OFERTĄ LYNX

KTO PROWADZI KURS

TOMASZ JAROSZEK

PRZEMYSŁAW GERSCHMANN

BARTEK SZYMA

WYBIERZ JAKĄ CHCESZ KSIĄŻKĘ LUB KURS

Pakiet cyfrowy

EBOOK + AUDIO

79 ZŁ

EPUB, MOBI, PDF, MP3

ZAMÓW PAKIET CYFROWY
ZAMÓW KSIĄŻKĘ

69 ZŁ

(WYSYŁKA 24H)

Druk

KUP KURS

249 ZŁ

Kurs VoD

Platforma VIDEO

Kurs

DRUK + VIDEO

299 ZŁ

KUP PAKIET

Książka + Kurs

KUP PAKIET

EBOOK + AUDIO + VIDEO

299 ZŁ

Pakiet cyfrowy + Kurs

FAQ

Na jakich zasadach działa przedsprzedaż książki?

Promocyjna oferta obowiązuje we wrześniu - książkę można zamówić w 3 wariantach: z darmową dostawą papierowej wersji, pakiet cyfrowy ebook + audiobook oraz wersja książkowa z kursem. Produkty zostaną dostarczone w październiku zgodnie ze złożonymi zamówieniami.

Czy mogę kupić oddzielnie ebook lub audiobook?

Już tak, oferta jest dostępna w naszym sklepie Milion Kroków - znajdziecie tu zarówno wersję w formacie pojedynczego ebooka, jak i audiobooka. Pakiet cyfrowy nadal jest najbardziej opłacalny.

Jak szybko dotrze zamówiona książka?

Za wysyłkę odpowiadają najlepsi specjaliści w Polsce – firma Imker. W 2 dni od nadania paczki książka powinna być na Twojej półce, ale dopiero gdy zacznie się wysyłka. Z kolei ebook i audiobook oraz kurs przyjdą dokładnie 1 października.

Który kurier dostarcza książki?

Paczki wysyłamy za pośrednictwem usługi Kurier48 od Poczty Polskiej. Po nadaniu paczki otrzymasz e-mail z informacją o wysyłce oraz numerem przesyłki, którą będzie można śledzić. Pamiętaj jednak, że Twoja paczka wyjdzie dopiero 1 października!

Co jest w kursie?

Traktujemy to jako praktyczne rozwinięcie książki: po lekturze dowiesz się jak buduje się portfel oparty o spółki polskie, amerykański i te z innych krajów, jak wybrać odpowiednie konto maklerskie, wykorzystać efektywnie IKE i IZKE itp. Kurs jest zaktualizowany w 2022 r. Pełny spis treści dostępnych w kursie możecie sprawdzić tutaj

A jeśli nie będzie mnie w domu, gdy przyjdzie kurier?

Bez paniki, jeśli kurier nie zastanie Cię w domu, to książka będzie czekała na odebranie w placówce Poczty Polskiej przez kolejne 7 dni. Oczywiście w październiku, jak już zaczniemy wysyłać książki

Czy wysyłka książek jest bezpłatna?

Normalnie wysyłka kosztuje kilkanaście złotych, ale bezpłatna wysyłka obowiązuje w okresie wrześniowej przedsprzedaży.

Nie wiem czy kupić książkę, gdzie znajdę jakieś recenzje?

Możesz zerknąć na opinie na GoodReads, ale pamiętaj, że nasze wydanie jest nieco inne, bo zawiera komentarze dla polskiego inwestora, które mocno pomagają.

Mam inne pytania. Jak mogę je zadać i czy otrzymam na nie odpowiedź?

Jasne, kto pyta, nie błądzi! Napisz na adres sklep@milionkrokow.com, a my postaramy się relatywnie szybko odpisać i rozwiać Twoje wątpliwości.

Czy wysyłacie książki na adres zagraniczny?

Nie, wysyłki realizowane są tylko na adresy w Polsce. Jeśli koniecznie chcesz przeczytać książkę, a mieszkasz poza Polską, zachęcamy do kupienia ebooka lub poproszenia rodziny bądź znajomych mieszkających w kraju o zamówienie.

ZOBACZ NASZE INNE KSIĄŻKI

ZOBACZ TERAZ

Copyright 2021-2022

Projekt i wykonanie: t.skoczynski

Regulamin | Kontakt: sklep@milionkrokow.com